Trader-blog » Трейдинг » Як стати прибутковим трейдером, заробляючи лише в 20% випадків?

Як стати прибутковим трейдером, заробляючи лише в 20% випадків?

Дуже часто в інтернеті можна почути про важливість вашої точки входу, але у відповідь можна познайомитися і з протилежним думками про те, що найважливіше – це вихід з угоди. Якщо трохи подумати, то можна зрозуміти, що важливо як вхід, так і вихід, адже ви не можете бути відмінним пілотом літака лише тому, що дуже класно злітаєте, але з посадкою у вас проблеми. Продовжуючи цю думку, в даній статті ми спробуємо сконцентруватися на оптимізації вашої точки входу щодо толпи.

Чому мені не подобається толпа? Хм… В даному випадку все добре, але торгові шаблони толпи можна використовувати з великою користю для свого депозиту. Адже стандартно всі діють однаково, буквально фіксують прибутки одними і тими ж способами. Проведемо експеримент.

На графіку утворився Пін Бар на продаж. Що ви зробите в даному випадку?

Створення власної історії в торгівлі: революційний підхід

О да, мені вдалося передбачити ваш хід думок, але тут немає чаклунства. Справа в тому, що всі діють так, як написано в книзі, і на зображенні вище показані стандартні правила торгівлі за Пін-Баром. Як я вже говорив, в цьому немає абсолютно жодної магії, але вона з’являється у той момент, коли ми хоч трохи змінимо хід наших думок. Давайте діяти так, як в книзі ніхто не писав, створимо свою історію.

Прибуткові трейдери та ті, хто марне спробував

Отже, на ринку існує кілька категорій трейдерів, 5% з яких заробляють, а решта – ні. Отже, що роблять професіонали, чого не роблять новачки? Відповідь проста: вони не приймають все без змін, а постійно вдосконалюються. Можливо, ця думка може здатися складною, але зараз я все поясню на прикладі.

Нестандартне мислення професіонала.

Отже, у нас є Пін Бар на продаж.

Звичайно, згідно зі стандартною логікою, всі трейдери будуть входити або з рівня 50% Фібоначчі, або одразу після утворення Пін Бара. Такі міркування можуть привести нас до використання різних рівнів стоп-лосу для кожного входу, і для різних стопів ми отримуємо різні цілі в співвідношенні ризику і прибутку 1:2.

Вище ми можемо побачити, як трейдери, які використовують 50% рівень Фібоначчі як основу своєї стратегії, входитимуть на ринок. Тепер давайте розглянемо, як будуть розташовані замовлення у тих трейдерів, які входять одразу після утворення Пін Бара.

Погоджуюсь, у цих хлопців дійсно великі проблеми, оскільки їх рівень прийняття прибутку знаходиться дуже далеко. Проте, саме цей момент ми і використовуємо на свою користь.

Стратегія в двох випадках з 10 успішних угод

У перших і других трейдерів однаковий ризик в доларах, вони заробляють однакові суми. Але ми знаємо, що ціль других трейдерів знаходиться далеко, тому тиск на ринок буде тривати довше. Чому це важливо?

Користуючись оптимізованою точкою входу, ви можете скористатися тиском других трейдерів для збільшення своєї прибутковості. Замість вашої цілі встановіть Take-Profit другого варіанту входу, оскільки ви знаєте, що тиск буде тривати приблизно до досягнення їх рівня взяття прибутку. А тепер магія! Представимо, що є два трейдера, які використовують різні методи входу, але ризикують угодою на 50 доларів.

Один з них – професіонал, і він використовує нашу розроблену формулу входу, і відповідно його рівні виглядають так.

Змінюємо точку взяття прибутку

Все, що ми зробили, – замінили рівень взяття прибутку на той, який використовується при відкритті угоди одразу після утворення Пін-Бара. Подивимося на результат.

Висновок: оптимізація принесла результат

Підсумовуючи. Трейдер, який використовує другий метод входу, збільшив свій ризик удвічі і заробив 100 доларів. Ми, використовуючи оптимізовану точку входу та виходу на тій же відстані при однаковому ризику, заробили 225 доларів. Думаю, це значна різниця, і, отже, наш експеримент вдалий.

До речі, згадуючи заголовок статті, що буде, якщо ви заробите таке співвідношення в двох з десяти угод? Ви отримаєте 9 (ризиків) прибутку, а з них ми віднімаємо 8 залишившихся збитків і отримуємо 1 (ризик) прибутку. Вітаю, ви стали прибутковим трейдером навіть у найгіршому сценарії.

Як збільшити прибуток при 20%-ій вигідності на форекс?

Для покращення показника нашої вигідності нам просто потрібно оптимізувати вхід за популярною стратегією і встановити тейк-профіт там, де в основному його буде ставити толпа.

Можливо, метод дійсно повинен бути популярним, оскільки в противному випадку толпа не буде націлюватися на одну точку, і ми не зможемо досягти необхідного прибутку, оскільки тяга до однієї точки буде вичерпана. Загалом, я сподіваюся, що ви зрозуміли суть попереднього речення, але якщо ні, то далі ми обов’язково все розберемо.

Отже, повертаючись до теми становлення професіонала, будучи абсолютним початківцем, нам необхідно витягти деякі дані з попередньої концепції, а саме точку фіксації прибутку за Пін Баром! А де стандартно фіксується наш прибуток? Якщо хтось не знає, як ми повинні встановити наш прибуток по піну, то ось вам дуже наочний приклад.

Важливий момент в стандартному вході за піном

Вище ви можете побачити типовий приклад входу за піном, де ми відкриваємо угоду одразу, коли у нас утворюється патерн.

Максимізуємо прибуток за допомогою оптимізації входу

Вам коли-небудь говорили, що 50% Фібоначчі – єдиний правильний рівень? Я навіть не згадую про 61.8%. Для багатьох це може стати відкриттям, але ніхто не заважає вам створювати власні точки входу, наприклад, налаштовувати решітку Фібо на 70%. Дуже часто я саме це роблю, просто встановлюю рівень 70% і розміщую на ньому відкладений ордер, а прибуток ставлю там, де його встановлять ті, хто входить одразу після отримання сигналу. Іншими словами, під іншим кутом наш приклад буде виглядати ось так.

Розрахунок ітогової прибутковості

Ось і маємо результат! Необхідно скористатися нескладними математичними формулами, щоб визначити нашу кінцеву прибутковість. 31:4,4=7R. Іншими словами, якщо ті, хто відкрили позицію одразу з ризиком у 50 доларів, зароблять 100 доларів, то ми на тому ж самому сигналі і при однаковому ризику в 50 доларів заробимо 350 доларів. І якщо врахувати, що ми заробимо в 2 угодах із десяти, то отримаємо наступне: 2*7=14-8(втрат)=6R прибутку замість 1R з минулого уроку. Загалом, ви отримуєте непогану прибутковість при тому, що практично завжди зазнаєте втрат.

Як ви можете помітити, оптимізована точка входу – це свого роду “Грааль” у торгівлі на валютному ринку, але вона вимагає від вас багато терпіння.

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду