Trader-blog » Крипто » Все про екосистему Gala Games та токен GALA

Все про екосистему Gala Games та токен GALA

Інновації у галузі блокчейну для гри – Gala Games, що працює на провідному блокчейні з підтримкою смарт-контрактів, має на меті змінити геймінгову індустрію за допомогою інноваційних розробок у галузі блокчейну. Надаючи гравцям справжньо децентралізовану ігрову економіку, мережа Gala Games Node є найбільшою у галузі блокчейнів.

Токен GALA і швидкий розвиток гри – крім того, Gala Games є основою для власного токена GALA, а Gala Network прагне зробити його швидким, простим і ефективним для розробки та розгортання ігрових додатків у екосистемі Gala Games. Крім того, Gala Games в процесі розробки власного блокчейну GalaChain.

Досліджуємо екосистему Gala Games – у цій статті ми детально дослідимо різноманітні ігрові додатки, доступні в мережі Gala Network, та поглибимося в екосистему цього проекту. Ми також розглянемо роботу вузла Gala Games, корисність токена GALA та різноманітні криптовалюти Gala Games у межах екосистеми.

Що таке Gala Games?

Ігрова екосистема на блокчейні

Gala Games, заснована у 2019 році, на сьогоднішній день є найбільшою у світі мережею ігрових вузлів. Заходячи на шлях децентралізації та сприяння спільноті, Gala Games пропонує гравцям мережу ігор на основі блокчейну. При цьому, вдало поєднуючи технічні аспекти блокчейну, Gala Games привертає навіть тих геймерів, хто зовсім не знайомий з цим поняттям.

Можливості для гравців

Користувачі можуть заробляти цифрові активи у вигляді винагороди, якими потім можуть торгувати на зовнішніх криптовалютних біржах.

Розвиток ігрової екосистеми

Наразі на платформі представлено кілька блокчейн- та криптоігор на різних стадіях розвитку, а дорожня карта екосистеми Gala Games формується та регулюється гравцями та власниками токена ERC-20 GALA. Крім того, в майбутньому буде запущено нативну монету GALA на нативному блокчейні GalaChain.

Спільнота у центрі уваги

Криптовалютна екосистема Gala Games налічує понад 20 000 активних вузлів, керованих гравцями, і на момент написання цієї статті кількість активних користувачів в місяць перевищує один мільйон. Проект побудований на спільноті, і з моменту його запуску спостерігається стійкий ріст популярності: було продано понад 26 000 ігрових активів NFT.

Токен GALA і GALA COIN

Токен Ethereum для Gala Games

Початковий дизайн проекту Gala Games співпрацює з блокчейном Ethereum разом з Polygon (MATIC), тому його основний актив використовує стандарт ERC-20. Отже, GALA, іншими словами, є токеном Ethereum.

Функції токена GALA

Токен GALA виконує кілька ключових функцій, забезпечуючи безпеку мережі, але, головним чином, використовується як засіб обміну для транзакцій у Gala Games. Це може бути комісія або купівля активу.

Крім того, токен GALA надає розробникам механізми винагород, які вони можуть використовувати у іграх мережі Gala. Наприклад, Town Star пропонує винагороду токенами GALA для 100 найактивніших гравців. Крім того, екосистема Gala Games надає вбудований в додаток криптокошелек для токенів GALA.

Ноди Gala Games

Механізм консенсусу Proof of Authority

Наразі геймінгові вузли Gala працюють за допомогою механізму консенсусу Proof of Authority. Але з подальшим розвитком проекту це може змінитися. Ставши учасником мережі Gala Games, ви отримуєте винагороду, включаючи токени GALA та ексклюзивні невзаємозамінні токени (NFT).

Розподіл винагороди в Сокровищниці

Розподіл нагороди відбувається в так званому “Скарбниця вузла” (node’s Treasure Chest), про яку ми розповімо далі.

Позиціонуючи себе як “найбільшу децентралізовану ігрову мережу в світі”, Gala Network має обмеження в 50 000 засновницьких вузлів (Founder’s Nodes), але на момент написання цієї статті на веб-сайті проекту зазначено, що зараз їх налічується 20 800.

Однак, для того щоб бути засновницьким вузлом, не потрібні широкі обчислювальні ресурси. Це означає, що його можна запустити на звичайному домашньому комп’ютері.

Екосистема Gala Games

Маневреність і різноманіття ігор

Екосистема Gala Games налічує безліч блокчейн- та крипто-ігор, які перебувають на різних етапах розвитку. Наприклад, у жанрі Tower Defense Fortified. У браузерному додатку гравці можуть володіти своєю землею та активами у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT) і брати участь у стратегічній битві PvP.

Доступність для всіх гравців

Крім того, гравці, які не мають ні NFT, ні земельних ділянок, також можуть брати участь у грі і отримувати за це цінні призи.

Новаторськість ігрових застосунків

Ще одне ігрове застосування Gala Network – Spider Tanks, яке наразі знаходиться на стадії бета-тестування. Ця гра, розроблена GAMEDIA, дозволяє гравцям вибирати свої бойові танки NFT, а потім змагатися з іншими гравцями на аренах Spider Tanks. Завдяки використанню блокчейну, гравці можуть володіти своїми цифровими активами NFT та торгувати ними на біржах.

Гра Mirandus: відкрий для себе епічні пригоди

Унікальна Світова Будова

Mirandus – це ще одна із чудових ігор у мережі Gala, яка наразі перебуває у стадії розробки. Це одночасно масова онлайн-гра рольового жанру (MMORPG) та пригодницький симулятор, що запрошує гравців стати учасниками епічної фантастичної подорожі.

Унікальний Геймплей

У світі, де правлять 5 монархів, гравці можуть обирати між службою на користь монархів, веденням власного магазину в одному з міст, або сутичками з монстрами, що таються у густих лісах та підземеллях.

Розбудова Власного Імперіуму

Криптовалютна платформа Gala Games дозволяє гравцям придбавати земельні ділянки у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT) та продавати або здавати їх в оренду у грі. Крім того, гравці можуть створювати “внутрішньоігрові децентралізовані економіки”, від невеликих ферм до величезних міст.

Гра Town Star

Створення міста та змагання за перемогу

Гра Town Star, перша та найрозвинутіша гра на платформі Gala Games, дозволяє гравцям створювати свої міста та змагатися в щотижневих змаганнях за призи. Більш ніж 600 мільйонів гравців уже приєдналися до гри, що свідчить про її інноваційний характер та популярність серед користувачів.

Ліцензії вузлів Town Star

Ліцензії Town Star Node є недавнім досягненням, яке надає гравцям можливість стати частиною гри на максимальному рівні. Обмежена кількість доступних ліцензій дозволяє гравцям поділити навантаження, необхідне для гри в мережі Town Star. Дизайн ліцензій вузлів Town Star строго відповідає стандартам та операціям мережі засновників вузлів.

Паралельна робота вузлів

Замість того, щоб конкурувати в мережі, вузли працюють паралельно один з одним. Взамін користувачі отримують винагороду у вигляді токенів TOWN.

Скарбниця

Універсальний протокол керування активами

На момент написання цієї статті, Скарбниця виступала як вбудований у додаток універсальний протокол керування активами для екосистеми Gala Games. Чи ви є узлом Gala Games, що отримує ексклюзивні винагороди, чи просто запаленим гравцем, що здобув серію перемог, всі нагороди відображаються в так званих “Скарбницях”.

Отчеканювання активів

Для отримання винагороди — токенів GALA або невзаємозамінних токенів (NFT) — користувачі повинні спочатку “відчеканювати” активи. Це відбувається при перенесенні їх з “Скарбниці” у зовнішній гаманець, такий як MetaMask. Це, в свою чергу, потребує невеликої плати за газ. Важливо зауважити, що ціна на газ може значно змінюватися при великих обсягах на Ethereum.

GalaChain

Нова грань блокчейну в екосистемі Gala

GalaChain поки що перебуває в розробці і незабаром стане основним блокчейном в мережі Gala. Беручи на себе ті ж функції, що і Скарбниця, GalaChain розширить можливості управління активами. Хоча багато функцій і операцій залишаться незмінними, деякі з них отримають нові назви.

Наприклад, замість того, щоб нагороди користувачів накопичувати в Скарбниці, вони будуть “відчеканюватися” на GalaChain і з’являтимуться у гаманцях користувачів GalaChain.

Майбутнє торгівлі активами

Як новий суверенний блокчейн, GalaChain буде використовуватися для торгівлі активами і запуску децентралізованих ігор на блокчейні. Після його запуску, користувачі зможуть надсилати невзаємозамінні токени активів (NFT) та токени GALA іншим користувачам на GalaChain. Це додається до можливості безперешкодно конвертувати токени GALA з GalaChain у Ethereum.

Студії розробки ігор

Розширення екосистеми Gala Games

Поміж всіх ініціатив, що плануються для розвитку, Gala Games планує розширити свою екосистему шляхом впровадження комплексного рішення для розробників ігор на блокчейні. Проект, що заздалегідь отримав назву Gala Game Development Studios, спрямований на спрощення випуску контенту за допомогою протоколів Gala Games.

Привабливість для розробників

Крім того, проект прагне зробити мережу Gala Network максимально привабливою для якомога більшої кількості розробників, які будуть сприяти розвитку екосистеми Gala Games.

Повний набір інструментів для розробки

Gala Game Development Studios надасть повний комплект інструментів для розробки, включаючи стандартизовані криптопакети, які пропонують плагіни, гаманці та бібліотеки невзаємозамінних токенів (NFT).

Через студії розробки ігор розробники можуть отримати «гравецьку ліцензію» NFT, що дозволяє їх ігровим додаткам бути доступними в екосистемі Gala Games.

Підсумок

Інноваційність в Gala Games

Gala Games – це екосистема, де розміщуються новаторські децентралізовані блокчейн-ігри та криптографічні ігри. Розвиток екосистеми Gala Games швидко набирає обертів, оскільки в даний час одночасно розробляються кілька ігор та додатків.

Gala Games Node Network

Мережа вузлів Gala Games, яка має в середньому понад мільйон активних користувачів на місяць (MAU), є найбільшою в ігровій галузі блокчейну. Проект також націлений на перегляд традиційних ігрових моделей, пропонуючи гравцям можливість справжнього володіння своїми ігровими активами.

Розвиток GalaChain

Крім того, Gala Network працює над розробкою власного блокчейну GalaChain. Разом з цим буде введена власна монета GALA. GalaChain також візьме на себе обов’язки з поточного протоколу управління активами – “Treasure Chest”.

Універсальні рішення для розробників

Проект працює над наданням розробникам простого універсального рішення для розгортання власних ігор у мережі Gala. Криптовалютна екосистема Gala Games є передовою в розробці блокчейн-ігор.

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду