Trader-blog » Індикатори » Стратегія торгівлі з використанням 100-денної скользящої середньої

Стратегія торгівлі з використанням 100-денної скользящої середньої

У цьому дописі я розповім вам про стратегію використання 100-денної скользящої середньої для здобуття прибутку на биковому та ведмежому ринках. Цю торгівельну стратегію можна застосувати до різних ринків, таких як Форекс, акції, фьючерси та інші.

Що таке 100-денна скользяща середня та як вона працює?

100-денна скользяща середня – це індикатор, який обчислює середню ціну протягом певного періоду часу. Таким чином, для 100-денної скользящої середньої індикатор обчислює середню ціну за останні 100 свічок. Це означає, що він додасть ціни закриття за останні 100 днів і розділить їх на 100. Отже, ви отримаєте середню ціну за останні 100 днів.

Ось як виглядає 100-денна скользяща середня:

Як використовувати 100-денну скользящу середню для трейдингу за трендом?

100-денна скользяща середня є індикатором, який слідує за трендом, оскільки він “слідкує” за ціною. Це означає, що якщо ціна йде вгору, скользяща середня також росте (і навпаки). Отже, як ви можете використовувати 100-денну скользящу середню для трейдингу за трендом?

Все досить просто. Коли ціна перевищує 100-денну скользящу середню, середньостроковий тренд йде вгору, і ви будете шукати можливості для купівлі. Якщо ціна опускається нижче 100-денної скользящої середньої, то середньостроковий тренд йде вниз, і ви будете шукати можливості для продажу.

Ось про що я маю на увазі:

Очікуйте на підтвердження переможця

Те, що ціна перебуває вище 100-денної скользящої середньої, не означає, що вам слід негайно натискати на кнопку “купити”. Чому? Тому що ринок може бути перенавантаженим і незабаром зробить відступ або повний розворот. Саме тому вам слід зачекати, доки ціна не наблизиться до значущої області, про що я розповім далі.

Значуща область: купуйте дешевше, продавайте дорожче

Що таке Значуща Область?

Це область на графіку, де може виникнути тиск покупців або продавців.

Підтримка

Це значуща область, де покупці можуть втрутитися і толкнути ціну вгору.

Спротив

Це значуща область, де продавці можуть втрутитися і толкнути ціну вниз.

З комбінацією цього та 100-денної скользящої середньої ви зможете знайти на вашому графіку значущі області для покупки за низькою ціною та продажу за високою.

Як Це Працює?

Коли ціна вище 100-денної скользящої середньої, шукайте можливостей для покупки близько до підтримки. А коли ціна нижче 100-денної скользящої середньої, шукайте можливостей для продажу близько до спротиву.

Не сліпо купуйте на підтримці

Вам не потрібно сліпо купувати на рівні підтримки, оскільки ціна може його пройти. Замість цього, вам слід зачекати на сигнал зі збільшенням тиску на покупку, перш ніж натискати на кнопку.

Як визначити час входу точно

Точкою входу в справу може бути особливий ціновий патерн, який підказує, коли відкривати угоду.

Для цього можна використовувати різні інструменти, такі як свічкові патерни, перетин скользячих середніх і т. д. Але в цій статті ми зосередимося на свічкових паттернах. Зокрема:

Пін-бар – це свічковий обертальний патерн, що показує відскок від нижчих цін. Ось його ознаки:

  • Майже жодного верхнього відрізу.
  • Ціна закривається у вершині діапазону.
  • Нижній відріз приблизно в 2 або 3 рази довший за тіло.

Модель поглинання

Модель поглинання – це ще один свічковий паттерн, що вказує на відскок від більш низьких цін. Ось його ознаки:

  • Перша свічка має ведмежий відріз.
  • Тіло другої свічки повністю “поглинає” тіло першої свічки.
  • Друга свічка закривається биковими.

Стратегія 100-денної скользької середньої

Отже, як це працює.

Ціна перебуває вище 100-денної скользької середньої. Це свідчить про те, що ринок перебуває в узлісі тренду, і ви можете шукати можливості для покупки. Ціна повертається до рівня підтримки. Ви не повинні сліпо купувати на будь-якому рівні графіка. Таким чином, ви будете чекати, поки ринок не відкочується до значущої області. Спрацьовує тригер входу. Якщо умови №1 і №2 виконані, то зверніть увагу на свічковий патерн виправлення бика, щоб дізнатися, що покупці тимчасово контролюють ситуацію, і ви можете увійти на відкриття наступної свічки.

Нисходящий тренд: стратегія трейду

У торгівлі важливо мати стратегію для будь-якого типу ринку. Коли ринок перебуває в нисходящому тренді, потрібно використовувати відмінну стратегію, щоб ефективно торгувати на зменшення цін.

Пошук можливостей продажу

Коли ціна перебуває нижче 100-денної скользької середньої, це означає, що ринок у низькому тренді. Тут ми будемо шукати можливостей для відкриття продажу.

Враховуйте рівень опору

Особливо у нисходячому тренді важливо враховувати рівень опору. Це область на графіку, яка може послужити психологічним бар’єром для подальшого руху ціни вниз. Коли ціна наближається до цієї області, це може бути ідеальний момент для відкриття продажу.

Подтвердження сигналу

Перш ніж відкрити позицію для продажу, важливо підтвердити сигнал. Ми шукаємо свічкові патерни, які вказують на зміну напрямку ринку, наприклад, модель “Молот” або “Вечірня зірка”.

Планування виходу

Не менш важливою є стратегія виходу. Трейдер повинен заздалегідь встановити рівень стоп-лосу і прибутку, щоб максимізувати потенційний прибуток і мінімізувати можливі збитки.

Підсумок

100-денна скользяща середня – це індикатор, який слідує за трендом, розрахований на середню ціну за останні 100 днів. Якщо ви прагнете торгувати за трендом, шукайте можливості для покупки, коли ціна перевищує 100-денну скользящу середню, і можливості для продажу, коли вона нижче.

Не купуйте наугад лише тому, що ціна піднімається вище 100-денної скользящої середньої. Замість цього зачекайте, поки ціна наблизиться до значущої області цінності, а потім шукайте тригер входу, щоб обрахувати момент входу.

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду