Trader-blog » Форекс » Графіки форекс: живі котирування валют

Графіки форекс: живі котирування валют

Ринок форекс – найбільш ліквідний і активний ринок у світі. Кожною секундою тут здійснюється величезна кількість угод, а загальний щоденний оборот оцінюється в трильйонах доларів. Без аналітичних інструментів, таких як графіки, що можуть бути візуально досліджені та проаналізовані, ми стикалися б з великим морем складних для інтерпретації чисел.

Таким чином, графіки форекс є наочним інструментом технічного аналізу. З їх допомогою ми легко впізнаємо тренди, консолідації, цінові моделі та паттерни цінової активності.

Графіки форекс: ключ до розуміння ринку

Якість графіків форекс

Торгівля на форексі полягає в продажу однієї валюти та одночасному купівлі іншої з метою здійснення прибуткової угоди. У порівнянні з фондовими чи товарними ринками, де ціни зазвичай котируються в доларах США, ціна однієї валюти повинна бути виражена в будь-якій іншій валюті через суттєвий бартерний характер валютних операцій.

Класифікація графіків

Графіки форексу класифікуються за валютами, які вони відображають, а також за розглянутим часовим періодом або таймфреймом. Наприклад, якщо у нас є 4-годинний графік валютної пари EURUSD, то кожна свічка на графіку представляє дані про ціни протягом чотирьох годин. Те, що відбувається протягом цього часового періоду, не має значення. Якщо б ми обрали годинний графік, кожна свічка на графіку представляла б чотири різні свічки.

Типи графіків

Є багато способів відобразити рух ціни. Для цього можуть бути використані лінійні графіки, барні графіки, свічкові графіки – кожен з них має свої переваги та недоліки. Але всі вони роблять одне: наочно відображають рух ціни та допомагають трейдерам розуміти ринок та здійснювати угоди з метою отримання прибутку.

Сутність графіків

Так як валюти торгуються парами, немає сенсу малювати чистий графік валюти в доларах США. Замість цього ми можемо намалювати графік пари USDJPY або пари AUDUSD, оскільки одна валюта може бути котирована лише відносно іншої. З іншого боку, є деякі графіки форекс, які приймають середньозважене значення валютних пар для отримання загального уявлення про силу валюти. Наприклад, індекс долара.

Заключення

Графіки – це ключі, які допоможуть нам розкрити секрети торгівлі на ринку форекс. Лише завдяки постійній практиці ми можемо набути необхідні навички та досвід у їх розумінні та аналізі. Мова графіків форекс – це мова торгівлі валютами. Вам знадобиться трохи часу, щоб її освоїти, але потім перед вами розкриються безмежні можливості у розумінні фінансових ринків.

Валютні графіки: ключ до аналізу ринку

Практично кожен досвідчений трейдер форекс, який працює в великих банках та хедж-фондах, використовує валютні графіки для аналізу ринку та здійснення торгових операцій. Крім того, багато людей, навіть не пов’язаних з торгівлею на форексі, використовують валютні графіки, щоб переглянути котирування цікавлячих їх валют.

Прогнозування руху цін

Валютні графіки дозволяють трейдерам форекс прогнозувати майбутні рухи цін, використовуючи технічний аналіз, включаючи визначення ключових рівнів підтримки та опору. Ці рівні дозволяють знаходити оптимальні точки для входу на ринок, а також розміщати ордери стоп-лосс та тейк-профіт. Деякі трейдери також проводять лінії тренду між послідовними ринковими максимумами або мінімумами, щоб знайти додаткові можливості для торгівлі.

Які індикатори обрати?

Вибір індикаторів для успішної торгівлі

Деякі трейдери можуть використовувати технічні індикатори, такі як Індекс відносної сили (RSI), щоб визначити зони перепроданості або перекупленості, а потім торгувати на зворот ціни. Інші користуються технічними індикаторами на основі рухомого середнього. Деякі використовують комбінацію кількох індикаторів для отримання торгових сигналів на купівлю або продаж.

Існує тисячі індикаторів на ринку, проте лише кілька з них стали популярними. Вони легко використовуються і дієві. Немає ідеального набору індикаторів. Трейдери можуть з часом змінювати свої вподобання та пристосовуватися до змінних ринкових умов.

Краще обмежити кількість використовуваних індикаторів одним або двома. Занадто багато інформації обмежить вашу здатність аналізувати ринок. Витратьте час на вивчення нюансів ваших обраних індикаторів та форматів графіків, і ви станете більш ефективним та успішним трейдером.

Як користуватися графіками?

Підвищення шансів на успіх в торгівлі на Форекс

Ваш форекс графік – це ваш інструмент для аналізу, якщо й коли краще входити та виходити з ринку. Майбутнє напрямок руху ціни завжди є припущенням 50/50, але за допомогою технічного аналізу ви можете покращити свої шанси на отримання стабільного прибутку.

Час, витрачений на тестування вашої торгової системи на безкоштовному демо-рахунку з віртуальними грошима та котируваннями в реальному часі, є необхідним для отримання навичок у торгівлі на форекс. Якщо ви обмежуєте свої збитки та дозволяєте вашому прибутку зростати, ви зможете змінити шанси на вашу користь.

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду