Trader-blog » Форекс » Чи варто переносити позиції на форекс у вихідні дні?

Чи варто переносити позиції на форекс у вихідні дні?

Найчастіше ваші позиції на форекс повинні закриватися за стоп-лоссом або тейк-профітом. Однак є певні ситуації, коли вам доведеться приймати рішення, чи слід закривати вашу позицію вручну чи продовжувати її утримувати. Перенесення позицій через вихідні — саме один із таких випадків.

На це питання немає чіткої відповіді. Тільки зваживши всі за і проти, ви можете ухвалити певне рішення. Трейдинг на форекс відрізняється гнучкістю.

Далі ми обговоримо, які саме фактори ви маєте враховувати. Перша частина питань пов’язана безпосередньо з угодою, а друга з торгової психологією.

Ваша угода

Перша частина питань стосується вашої відкритої позиції, ринкових умов і фундаментальних факторів. Якщо на основі відповідей на ці питання ви вирішуєте не переносити свою позицію через вихідні дні, тоді вам не потрібно перейматися торговою психологією. Не робіть зайвої роботи.

Ось ці питання:

  1. До якого типу трейдерів ви належите?
  2. Який тренд переважає на ринку?
  3. Де знаходиться ціна щодо вашого стоп-лосу та тейк-профіту?
  4. Чи виходять якісь важливі новини у вихідні?

З достатньою практикою та досвідом торгівлі ви зможете досить швидко оцінювати можливі ризики та приймати обґрунтовані рішення про перенесення чи закриття ваших угод.

До якого типу трейдерів ви належите?

Якщо ви скальпер, відповідь проста: ви не повинні переносити свою угоду. Також якщо ви торгуєте на молодших таймфреймах, вам найкращим рішенням буде вийти з ринку і не брати на себе додаткові ризики. Однак якщо ваш робочий таймфрейм денний чи тижневий, тоді ви можете не закривати свою позицію.

Який тренд переважає на ринку?

Визначте переважний тренд для валютної пари, якою ви торгуєте.

Це вкрай важливо, тому що якщо ви торгуєте проти тренду, ви наражаєтеся на більший ризик. Через те, що ринок форекс закривається на вихідні, під час відкриття ринку в понеділок часто виникають цінові розриви або гепи. І часто у торгівлі проти тренду ці гепи будуть не на вашу користь. Тому вам не слід брати на себе додаткові ризики, переносячи позицію проти тренду через вихідні.

Де знаходиться ціна відносно вашого стоп-лосса і тейк-профіту?

Якщо ви вже зазнали збитків у вашій угоді, найкраще скоротити свої втрати і вийти з угоди. Також, якщо ціна вже достатньо близько до вашої цілі, вам також слід закрити таку угоду. Не дозволяйте жадібності керувати вашим торгівельним процесом.

Однак якщо ціна систематично рухається до вашого тейк-профіту, і ваша позиція відкрита відповідно до тренду, ви можете перенести цю позицію на вихідні дні. У цьому випадку ваш ризик буде не таким великим.

Чи виходять якісь важливі новини у вихідні?

Якщо протягом вихідних днів планується вихід будь-якої події новин, найкраще буде закрити ваші угоди. Тому вам завжди потрібно знати, коли виходять важливі новини.

Торгова психологія

Останні перевірки стосуються вашої торгової психології.

  1. Які дані є у моєму торговому журналі?
  2. Як перенесення позиції через вихідні впливає на вас?
  3. Чи не занадто ви жадібні?

Які дані є у моєму торговому журналі?

Перше запитання має вирішальне значення для вашого успіху у веденні угод. Якщо ви коли-небудь утримували позиції протягом вихідних днів, які були ваші попередні результати?

Збір та аналіз даних вашої торгівлі зробить вас більш прибутковим трейдером, оскільки ви зможете приймати більш обґрунтовані рішення.

Якщо ви ніколи не утримували позиції у вихідні дні, спробуйте спочатку зробити це на демо-рахунку. Вам не потрібно втрачати свої гроші, пробуючи та тестуючи нові стратегії та методи торгівлі.

Як впливає перенос позиції через вихідні на вас?

Якщо ви помічаєте, що не можете припинити думати про свою угоду в вихідні та занадто переймаєтесь нею, можливо, вам краще взагалі не переносити свої позиції.

Не даруйте емоцій у торгівлі, оскільки вони можуть вплинути на ваші майбутні угоди. Якщо ви відчуваєте надмірний стрес у торгівлі, вам слід зменшити розмір лота або перейти на демо-рахунок.

Також вам потрібно постійно працювати над своєю торговою психологією, навчатися контролювати себе та свої емоції. Ніколи не поспішайте у прийнятті торгових рішень. Дайте собі час попрактикуватися на демо-рахунку, а потім вже займайтеся трейдінгом на реальні гроші.

Чи не занадто ви жадібні?

Не дозволяйте жадібності визначати вашу торгівлю. Найчастіше це призведе вас до втрати можливого прибутку. Якщо ваше співвідношення ризику до прибутку зараз дорівнює 1:3, і ви хочете досягти співвідношення 1:4, запитайте себе, чи не занадто ви бажаєте?

Перенесення позиції через вихідні дні може позбавити вас прибутку. Не варто грати в небезпечну гру та покладатися на удачу. Якщо ви відчуваєте, що ваша цільова прибутковість занадто велика, можливо, буде краще взяти менше прибутку з ринку, але забезпечити його надійно.

Заключення

Ми розглянули всі питання, на які ви повинні відповісти, перш ніж приймати рішення про перенесення позицій через вихідні дні. Підводя підсумок, можна сказати, що ваша гнучкість та досвід відіграють найбільшу роль. Кожна угода на форекс відрізняється від іншої, так само як і кожен трейдер відрізняється від інших трейдерів. Тому вам слід спробувати всі варіанти, щоб знайти для себе підходящу систему торгівлі.

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду