Trader-blog » Індикатори » Золоте перетинання двох рухомих середніх з періодами 50 і 200

Золоте перетинання двох рухомих середніх з періодами 50 і 200

У цій статті ми розглянемо золоте перетинання, відоме також як золотий хрест – перетинання двох рухомих середніх з періодами 50 і 200, яке розповідає нам про довгострокові зміни сил на ринку.

Що таке золоте перетинання?

Коли 50-денна скользяча середня перетинає 200-денну скользячу середню – це ознака народжуваної ведмедячої тенденції.

Коли ринок рухається у довгостроковому спадному тренді, 50-денна скользяча середня знаходиться нижче 200-денної скользячої середньої. Проте спадний тренд не може тривати вічно. Коли він змінюється новим висхідним трендом, 50-денна скользяча середня повинна перетнути 200-денну скользячу середню.

У цифрах 50 і 200 немає нічого магічного. Вони можуть бути 49 і 199. Головне полягає в тому, що короткостроковий тренд показує свою силу відносно до довгострокового тренду.

Важливо пам’ятати, що скользячі середні працюють лише на трендових ринках. Не варто звертати на них увагу в періоди консолідації, оскільки вони можуть давати багато хибних сигналів.

Як використовувати золоте перетинання в своїй торгівлі?

Золоте перетинання дає нам чіткий сигнал, коли ми повинні відкривати короткі або довгі позиції, виступаючи як фільтр тренду.

Якщо 50-денна скользяча середня (MA) перетинає 200-денну скользячу середню (MA) знизу вгору, ми шукаємо точку входу для довгої позиції.

Якщо 50-денна скользяча середня перетинає зверху вниз 200-денну скользячу середню, ми шукаємо точку входу для короткої позиції.

Використання золотого перетину в торгівлі

Коли ми бачимо золотий перетин, нам не потрібно відразу відкривати угоду. Це просто сигнал для пошуку точки входу у коротку або довгу позицію.

Якщо ми торгуємо акціями, ми можемо використовувати золотий перетин для розуміння основної тенденції на ринку. Для цього ми дивимося на індекс S&P 500. Якщо 50-денна скользяча середня перетинає знизу вгору 200-денну скользячу середню, ми обираємо акції для входу в довгу позицію. Якщо 50-денна скользяча середня перетинає зверху вниз 200-денну скользячу середню, ми обираємо акції для входу в коротку позицію.

Торгова стратегія на основі золотого перетину

Ми можемо використовувати кілька таймфреймів для пошуку найкращої точки входу. Для цього ми знаходимо золотий перетин на більшому таймфреймі, а потім переходимо на менший таймфрейм і шукаємо там торгові установки. Наприклад, форму трикутника або прапорця.

Золотий перетин на D1.

На H4 ми бачимо биковий прапорець.

Вигода цього підходу полягає в тому, що ми отримаємо кращу точку входу з невеликим стоп-лоссом і чудовим співвідношенням ризику до прибутку.

У довгострокових трендах золоте перетинання допомагає нам забирати максимум прибутку з ринку. Ми не встановлюємо тейк-профіт, а використовуємо техніку трейлінг-стопу. Угода утримується до тих пір, поки 50 MA знову не перетне 200 MA.

Необхідна психологічна міцність

Використання цієї стратегії вимагає від вас психологічної стійкості, оскільки вам доведеться пережити всі можливі відскоки, коли ціна буде рухатися проти вас.

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду