Trader-blog » Форекс » Як стати успішним трейдером Форекс

Як стати успішним трейдером Форекс

Торгівля на Форекс – захоплююче, цікаве та доступне для багатьох заняття, яке відкриває початківцям безліч можливостей для самореалізації. Але, незважаючи на всі плюси, досягти успіху на ринку Форекс вдається дуже небагатьом: на жаль, високий відсоток трейдерів Форекс втрачає гроші.

Навчитися торгувати на Форекс і розібратися в основах трейдингу може бути трохи складно, і саме тому ми створили цю статтю для вас.

Ми розкажемо вам, як стати успішним трейдером на Форекс та як торгувати на реальних ринках. Крім того, ми продемонструємо вам кращі практики торгівлі для початківців.

Фактично, оскільки ви вже читаєте це, можна сказати, що ви на правильному шляху до того, щоб стати успішним трейдером на Форекс. Нижче ви знайдете практичні поради для початківців і професіоналів.

Як досягти успіху на Форексі – керівництво для початківців

Визначення цілей та ресурсів

Перш за все, коли мова йде про досягнення успіху на ринку Форекс у найкоротший термін, важливо зрозуміти, до чого саме ви прагнете.

При розгляді цього питання вам слід бути реалістичними. Сформулюйте собі чітку мету. Це може бути, наприклад, досягнення 20% річного доходу від інвестицій, заробіток в розмірі 5000 доларів чистого прибутку, набір усього 100 пунктів щомісяця або щось подібне.

Незалежно від вашого вибору, ваша ціль також повинна бути легко вимірюваною. Крім того, важливо встановити ціль, яка може бути досягнута протягом тривалого періоду часу – рекомендується встановлювати не щомісячну, а річну ціль для досягнення.

Після того, як ви визначили вашу головну ціль торгівлі на рік, настав час розпочати вивчати, як досягти цієї мети. Успішний трейдер знає, що дуже важливо чітко визначити, які ресурси у вас є доступні.

До ресурсів, на які звертають особливу увагу успішні трейдери Форекс, належать: розмір вашого депозиту, кількість вашого часу, доступного для торгівлі, та кількість доступних коштів, які ви готові витратити на питання, пов’язані з трейдінгом (програмне забезпечення і т. д.).

Коли у вас сформується чітке бачення щодо цих питань, ви зможете переходити до наступних кроків.

Складання торгового плану

Зараз, коли ви знаєте, до чого прагнете і якими ресурсами володієте, час скласти торговий план. Він повинен містити валютні пари, які ви плануєте торгувати, і кількість угод, які ви збираєтеся укласти. Це, звичайно ж, складно без правильної стратегії, тому спочатку підготуйте шаблон вашого плану дій, а потім переходьте до наступного кроку.

Розпочаток торгівлі на Форексі

Форекс доступний для всіх з можливістю відкриття рахунку всього від 200 євро (а на рахунку Invest.MT5 – від 1 євро), зокрема, завдяки впливу, доступному для людей, які бажають торгувати і використовувати можливості на валютному ринку для отримання прибутку.

Форекс також є дуже волатильним ринком з широкими рухами завдяки високій ліквідності.

Однак трейдерів, які досягають реального успіху на Форексі, не так вже й багато. І виникає логічне питання: як отримувати прибуток на Форексі постійно?

Як заробляти на біржі розумно

Оберіть правильний підхід до керування капіталом

Це дійсно важливий аспект. Навіть у випадку помилок або збитків важливо контролювати ці події і приділяти управлінню капіталом підвищену увагу.

Приклад: якщо ваш ризик становить 10 євро за угоду і виграшні позиції залишаються стійкими, ви можете розробити прибуткову стратегію у довгостроковій перспективі. Відношення ризику до виграшу також важливе для побудови ефективної торгової стратегії.

Керуйте емоціями

Розумне керування капіталом допомагає вам залишатися в курсі подій і дає можливість продовжувати торгувати навіть у найважчі часи. Однак увага до психології трейдера є фундаментальним елементом його успіху. Дисципліна є однією з найважливіших складових успішної торгівлі.

Диверсифікуйте свій портфель

Ви повинні знати, як диверсифікувати свої інвестиції або свої торгові стратегії, щоб успішно торгувати на Форексі.

Приклад: ви можете розробити стратегію діапазону та стратегію тренду, щоб адаптуватися до ринкових умов і використати можливість збалансувати свою торгівлю.

Як успішно торгувати на Форекс з використанням Price Action

Усі професійні трейдери Форекс, які успішно спекулюють на різних ринках, погоджуються з тим, що найважливіше у технічному аналізі – це відстеження Price Action. Індикатори відіграють важливу роль, але посідають друге місце після Price Action на вашому графіку.

Календар Форекс та успішна торгівля

Також необхідно розуміти, які події можуть вплинути на ринок. Календар Форекс відіграє важливу роль у розумінні ринкового контексту та дозволяє вам краще контролювати ризики.

Як отримати прибуток на Форекс за допомогою торгових інструментів

Для успішної спекуляції на Форексі потрібно вміти приймати правильне рішення у відповідний час і повторювати процес знову й знову. Щоб допомогти вам досягти такого рівня професіоналізму в торгівлі, ми розглянемо декілька інструментів, які можуть підвищити ваші результати.

Ефективна торгова платформа

Важливою складовою успішної торгівлі є функціональна та ефективна торгова платформа, яка є простою у використанні та застосуванні щоденно. До таких платформ відносяться Metatrader 4 і Metateader 5, відомі як MT4 і МТ5. Вони надійні, і трейдери вже давно й успішно користуються ними.

Інструменти для допомоги в торгівлі:

 • Серії навчальних відеороликів
 • Управління ризиками та транзакціями
 • Управління торговим рахунком
 • Відстеження Price Action
 • Моніторинг економічних новин
 • Торгові сигнали
 • Тестування стратегій

Як заробити на Форекс завдяки міцній базі знань

Ринок Форекс: подолання змін

Ринок Форекс постійно змінюється, тому трейдерам важливо розуміти, коли ринок йде вгору, а коли – вниз. Немає жодної загальноприйнятої формули або набору правил, що гарантують успіх на Форексі. Проте поєднання терпіння, таланту та уважного ставлення до деталей допомагає досягти успіху.

Важливість навичок

Вміння розуміти коефіцієнти, графіки та індекси в торгівлі слід розглядати як навичку, до якої варто прагнути, починаючи вивчення торгівлі на Форекс. Спочатку ви можете бажати вивчити все одразу, але важливо підходити до освіти розумно.

Аналіз індивідуальних результатів

Вам варто постійно аналізувати свої результати, щоб розуміти причини своїх перемог і поразок. Таким чином, вивчення правильної торгівлі на Форексі стає важливим етапом вашого професійного зростання.

Якщо ви зацікавлені розпочати навчання на Форекс, ми рекомендуємо пройти безкоштовний курс “Zero to Hero” від Admirals, щоб ви могли опанувати торгівлю на Форекс та CFD за допомогою онлайн-уроків від досвідчених професійних трейдерів.

Успіх на Форексі: 8 ключових кроків до нього

Крок 1: не відкладайте

Перший крок у становленні Форекс-трейдером – це невідкладне діяння. Успішні люди ніколи не відкладають на завтра те, що можуть зробити сьогодні. Це особливо важливо при торгівлі на Форекс. Вам потрібно використовувати кожну можливість для досягнення своїх торговельних цілей.

Крок 2: практикуйтесь

Практика робить майстра – це правило діє в усьому. З демо-акаунтом ви можете тестувати будь-які стратегії та ідеї без ризику втрати грошей. Практикуйтеся, вивчайте, розвивайтеся.

Крок 3: навчайтеся

Навчання – це ключ до успіху. Адмірал Маркетс надає безліч ресурсів та матеріалів для вашого освіти. Вивчайте, читайте, розвивайтеся.

Крок 4: розумійте ризики

Для отримання максимального прибутку важливо розуміти ризики. Плануйте, аналізуйте, дійте.

Крок 5: торгуйте розумно

Починайте з малих сум та збільшуйте обсяги лише за рахунок прибутку. Торгуйте обсягом, який вам підходить.

Крок 6: починайте з однієї валютної пари

Спочатку працюйте з однією валютною парою. Вивчайте, аналізуйте, розвивайтеся.

Крок 7: зберігайте позитивний настрій

Тримайте емоції під контролем. Плануйте, дійте логічно.

Крок 8: ведіть облік

Ведіть облік своїх успіхів і невдач. Вивчайте, аналізуйте, розвивайтеся.

Тепер, коли ми розглянули основні правила, переходимо до основних кроків, які допоможуть вам стати професійним трейдером на Форексі.

Професійний трейдинг: ключові поради

Крок 1: розробка торгової стратегії

Перш ніж вирушити у світ трейдингу Форекс, важливо мати чіткий план дій. Це означає, що ви повинні чітко уявляти можливі рухи ринку та відповідні дії.

Торгівельних стратегій існує безліч. Ви можете бути скальпером, свінг-трейдером або позиційним трейдером. Проте для кожного трейдера найважливіше мати стратегію, з якою він відчуває себе комфортно. Розробка цього плану може зайняти чимало часу і вимагати терпіння.

Крок 2: не перевантажуйте демо-рахунок

Багато людей мріють стати трейдерами Форекс, але не кожен знає, як стати успішним трейдером. Професійний трейдер Форекс – це той, хто може повністю забезпечити себе доходом від торгівлі.

Найкращий спосіб досягти цього – це торгівля на реальному рахунку. Тому дуже важливо перейти до торгівлі на реальному рахунку тільки тоді, коли ви дійсно готові.

Трудно сказати, коли саме варто переходити з демо-рахунку на реальний, але зазвичай цей процес займає не більше місяця. Перш ніж почати торгувати на реальному рахунку, переконайтеся, що ви розумієте ринок та ризики, пов’язані з торгівлею на Форекс.

Крім того, важливо своєчасно перейти до торгівлі на реальному рахунку. Рекомендується, щоб трейдери не відкладали початок реальної торгівлі більше ніж на три місяці після того, як вони почали трейдинг на демо-рахунку.

Крок 3: Як стати успішним трейдером на Форексі?

Нарешті, після того, як ви розробили свою торгову стратегію та перейшли на реальний торговий рахунок, вам належить перейти до наступного кроку – або, скоріше, етапів:

 • 1. Встановлюйте стоп-лосс для кожної угоди. В іншому випадку, ви майже напевно втратите значну частину депозиту.
 • 2. Розробіть торговий план і завжди дотримуйтесь його.
 • 3. Не ризикуйте більше, ніж 2% від вашої маржі за одну угоду.
 • 4. Забудьте про емоції.
 • 5. Ніколи не торгуйте для того, щоб компенсувати свої втрати.
 • 6. Торгуйте лише тоді, коли ви відчуваєте, що це відповідний момент.
 • 7. Не бійтеся втрат – вони є у кожного трейдера.
 • 8. Стремтеся до більш прибуткових угод і здійснюйте менше невдалих угод.

Це правильний шлях, щоб стати успішним трейдером на Форексі. У вашому шляху буде багато втрат і стресів, але не здавайтеся. Якщо ви досить старанно попрацюєте, ви зможете компенсувати будь-який невдалий досвід.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про професійну торгівлю на Форексі, ви можете зробити це за допомогою наших вебінарів. Вони дозволять вам дізнатися про передову психологію торгівлі на ринках Forex та CFD.

Заработок на Форекс і успішна кар’єра: ключі до досягнення

Як трейдер на ринку Форекс, ви здатні працювати майже з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. Готельні кімнати, кав’ярні і, завдяки останнім технологічним досягненням, навіть найвіддаленіші куточки світу стають доступними. Трейдери на Форекс мають великий потенціал для зростання, і, звісно, ви бажатимете досягти успіху.

Головне правило: стати справжнім професіоналом в цій справі не так просто. Але всі ваші зусилля не пройдуть марно, і те, що ви отримаєте в результаті, варте витраченого часу і енергії. І чим швидше ви почнете вчитися, тим швидше станете ви успішним професійним трейдером. Тож чому б не розпочати торгівлю вже зараз?

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду