Trader-blog » Трейдинг » Денний таймфрейм у трейдингу: унікальні особливості, переваги та недоліки

Денний таймфрейм у трейдингу: унікальні особливості, переваги та недоліки

Торгівля на денних таймфреймах не викликає особливого інтересу у більшості трейдерів. Це вважається занадто повільним, вимагає багато терпіння та має менше торгових можливостей. Однак, якщо ви зайняті протягом дня і маєте постійну роботу, денний таймфрейм може стати вашим єдиним виходом.

Зміст

Правда про денний таймфрейм

Варто знати, що денний таймфрейм має чимало переваг порівняно з молодшими таймфреймами.

Більш розслаблене торгівельне середовище з кращими рішеннями

Чи ви коли-небудь торгували на 5-хвилинному графіку? Якщо так, ви знаєте, що це дуже стресова справа, оскільки нова свічка з’являється кожні 5 хвилин. Вам потрібно приймати рішення про покупку, продаж, утримання позиції або закриття її протягом короткого часу. Це означає, що ви маєте дуже мало часу на роздуми, і часто приймаєте невірні торгівельні рішення.

Навпаки, якщо ви торгуєте на денному таймфреймі, нова свічка формується кожні 24 години. У вас є більше часу на розмірковування, планування і виконання своїх угод, тому ви схильні до меншої кількості помилок.

У підсумку, ви приймаєте більш обмірковані і обдумані рішення, що покращує ваші результати. Ваша торгівля стає більш розслабленою та спокійною.

Новинні події мають менше значення

Коли ви торгуєте на молодших таймфреймах, новинні події (новини про зміну процентних ставок, дані NFP тощо) мають велике значення.

Ви помітите, що ціна реагує нестабільно, і ваші графіки стають дуже волатильними.

Наприклад, виход даних по NFP на EURUSD, на 5-хвилинному графіку:

Вплив часових фреймів на трейдинг: важливість своєчасної інформації

Доповідно до потреб трейдерів

Якщо ви працюєте на коротких таймфреймах, вам необхідно бути в курсі всіх новинних подій. Це означає, що кожна новина може вплинути на ваші рішення і, відповідно, на ваші результати в трейдингу.

Проте, якщо ви використовуєте денний таймфрейм, новини можуть мати меншу значимість. Наприклад, подія, як Non-Farm Payrolls (NFP) на денному таймфреймі EURUSD, може не мати значущого впливу на вашу стратегію.

Враховуйте цей аспект у вашому трейдінговому підході, щоб забезпечити оптимальну реакцію на новини відповідно до обраного часового рамку.

Вплив часових таймфреймів на вашу торгівлю

Мій погляд як досвідченого трейдера

Важливо пам’ятати, що на графіку може з’явитися лише невеликий рух ціни. Цей невеликий ціновий всплеск, ймовірно, не торкнеться ваших стоп-лосів, якщо вони достатньо широкі.

Тому, якщо ви торгуєте на вищих таймфреймах, новини матимуть менший вплив на вашу торгівлю.

Більше Свободи з Денним Таймфреймом

Застосовано досвідом відомого трейдера

Запускайте Процес Торгівлі без Зайвих Переживань

На денному таймфреймі кожна свічка формується лише один раз на день. Це означає, що вам не потрібно постійно слідкувати за ринками. До закриття ринку та формування нової свічки просто не виникає ситуацій, коли потрібно діяти.

Уявіть, як багато вільного часу ви отримаєте, коли більше не будете прив’язані до графіків?

Підвищуйте Прибутковість Своєї Торгівлі

Вам не потрібно витрачати цілий день на перегляд графіків. Це означає, що ви можете мати роботу та поєднувати її з трейдінгом. Це дозволить вам значно збільшити свій дохід.

Припустимо, що ви отримуєте в середньому 20% щорічно з початковою сумою в 5000$, додаючи 5000$ на ваш рахунок щороку. Уявіть, яку суму ви матимете через 20 років?

Стабільність у Торгівлі

На денному таймфреймі ви можете працювати на повну ставку. Тепер шанси завжди будуть на вашому боці, оскільки вам більше не потрібно полагатися на свій торговий дохід. Навіть якщо кілька місяців ви працюватимете з втратою, це ще не кінець, оскільки ваша робота задовольнить ваші життєві потреби.

Це означає, що ви також можете зосередитися на навчанні трейдингу, не хвилюючись, чи зможете ви оплатити рахунки. Чи не допоможе це вам стати більш прибутковим трейдером у найкоротший термін?

Підвищення шансів на успіх у трейдингу

Оптимізовано з досвіду успішного трейдера

Оптимізація стратегії: раціональний підхід до транзакцій

Однією з ключових причин, чому трейдери зазнають невдач, є їхнє недбання про вартість транзакцій. Це може виявитися вирішальним фактором між прибутковістю та збитковістю.

Уявіть собі:

У вас на рахунку для торгівлі 10 000 доларів. Вартість кожної угоди – 10 доларів. Ви робите 500 угод на рік з внутрішньоденною торгівлею. Простий розрахунок покаже, що вам потрібно мати доходність 50%, щоб лише вийти в нуль.

Ефективна тактика на дневному таймфреймі

У вас на рахунку для торгівлі 10 000 доларів. Вартість кожної угоди – 10 доларів. Ви робите 50 угод на рік з довгостроковою торгівлею. Тепер вам просто потрібно досягти доходності 5%, щоб вийти в нуль. Це значна різниця. Тож якщо ви хочете підвищити свої шанси на успіх, торгуйте розумніше та менше.

Підходить вам денний таймфрейм?

Погляд трейдера на обрання стратегії

Чесна оцінка підходу

Я буду відвертим. Торгівля на денних таймфреймах не підходить для всіх трейдерів, оскільки у кожного трейдера свої цілі.

Денний таймфрейм може не підійти для вас, якщо:

 1. Ви шукаєте швидкий прибуток.
 2. Ви прагнете одразу заробити велику суму грошей.
 3. Ви займаєтеся власною торгівлею.

Повільний, але стійкий заробіток

Торгівля на більш довгострокових таймфреймах передбачає меншу частоту угод. Це означає, що потрібен час, щоб ваша торгова перевага проявилася. Можливо, вам знадобиться кілька місяців. Тож, якщо ви шукаєте швидкий заробіток від трейдінгу, цей підхід не для вас.

Повільний потік доходу

Кожна свічка на денному таймфреймі формується лише один раз на день. Це означає повільну торгівлю, яка не приносить суперприбутків за короткий період.

Виклик для пропрієтарних трейдерів

Мета пропрієтарних трейдерів – отримувати стабільний дохід від торгівлі. Але, як ми вже зрозуміли, торгівля на денних таймфреймах не дозволить вам швидко заробляти та мати стабільний дохід у перший же місяць трейдингу.

Торгові стратегії на Денний Таймфрейм

Огляд популярних підходів

Свінг торгівля

Свінг торгівля – це стратегія, що спрямована на захоплення одного великого руху цін. Це означає, що ви фіксуєте свій прибуток до того, як ринок розвернеться.

Переваги:

 • Вам не потрібно проводити години перед монітором, оскільки ваші угоди тривають кілька днів або навіть тижнів.
 • Підходить для тих, хто працює повний робочий день.
 • Менше стресу порівняно з денною торгівлею.

Недоліки:

 • Ви не зможете взяти рух всього тренду.
 • Існує ризик перенесення позиції через ніч.

Позиційна торгівля

Визначення та переваги

(Тут йде опис позиційної торгівлі)

Існує безліч стратегій для трейдерів на денному таймфреймі, але обидва ці підходи є одними з найпоширеніших і ефективних.

Позиційна Торгівля: Використання Тенденцій

Досвідчений погляд на стратегію

Позиціонна торгівля – це підхід, який спрямований на слідування тенденціям на ринку. Ідея полягає в тому, щоб захопити весь рух в цілому і вийти з угод лише тоді, коли тренд показує ознаки розвернення.

Переваги:

 • Забирає менше 30 хвилин на день.
 • Підходить для тих, хто працює повний робочий день.
 • Менше стресу в порівнянні з денною торгівлею.

Недоліки:

 • Ви будете спостерігати, як ваші успішні угоди перетворюються на збиткові.
 • Ваша доходність складатиме 30-40% на рік.

Дневний таймфрейм: ключ до успіху

Розкриття секретів трейдера

Робоча торгова стратегія – лише один елемент вашого успіху. Вам також необхідно мати торговий план і дотримуватися його. Для цього може знадобитися:

1. Скласти список спостережень

Це можна зробити у вихідні, коли ринки закриті. Після того, як ви розробили торгову стратегію, створіть список ринків для спостереження (будь то форекс, акції або фьючерси).

2. Дотримуйтеся розкладу в торгівлі

Постійно дотримуйтесь розкладу, оскільки ви торгуєте на денному таймфреймі.

3. Аналізуйте свої результати

Ведіть торговий щоденник та записуйте всі свої угоди. Як тільки ви зробите 100 угод, ви дізнаєтесь, чи має ваша торгова стратегія статистичну перевагу.

Завершальні думки

Якщо ви будете систематично вдосконалювати свою торгівлю, в кінці кінців ви зможете здобути статистичну перевагу на ринку.

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду