Trader-blog » Крипто » Блокчейн Shibarium та рішення другого рівня

Блокчейн Shibarium та рішення другого рівня

Що таке Shibarium?

Блокчейн Shibarium, запуск якого очікував в 2022 році, є рішенням другого рівня для інноваційної мем-монети Shiba Inu (SHIB). У співпраці з Фондом Unification, запуск блокчейна Shibarium введе новий протокол стабільної монети SHI. Крім того, Shibarium додаст нові можливості до токену управління Shiba, BONE.

Що робить Shibarium?

Блокчейн Shibarium другого рівня є мережею блокчейнів у розробці, створеною командою розробників Shiba Inu. Зосередившись на масштабуванні поточної мережі хостів Ethereum, Shibarium стане протоколом другого рівня з швидшими транзакціями та меншими витратами.

Крім того, Shibarium стане платформою розробки для блокчейн-програмістів, а сам протокол спростить ігрові додатки Shiba Inu NFT та Метавсвіт.

У цій статті ми заглибимося в екосистему Shiba Inu та розглянемо рішення другого рівня блокчейна Shibarium. Навіть якщо мережа ще не запущена, ми обговоримо деякі функції та протоколи, які команда планує представити перед запуском.

Що таке рішення другого рівня блокчейна Shibarium?

Розширення меж токена Shiba Inu

Після успішного запуску токена Shiba Inu, його засновник Ріосі має намір збільшити цінність токена далеко за межами мемкойна. Shiba Inu (SHIB) є службовим токеном ShibaSwap, децентралізованої біржі (DEX) на Ethereum. В кінці 2021 року Ріосі оголосив про свої плани щодо розробки рішення другого рівня блокчейна Shibarium, яке також включатиме нову стабільну монету Shiba, SHI.

Що таке Shibarium?

Назва “блокчейн Shibarium” не повністю відображає саму інфраструктуру. Працюючи поверх провідного ланцюга смарт-контрактів Ethereum, Shibarium є протоколом другого рівня, який оптимізує роботу основного ланцюга. Однак тут виникає плутанина щодо того, чи буде Shibarium протоколом блокчейна чи протоколом другого рівня. Оскільки межа між рішенням другого рівня та його блокчейном дуже тонка, Shibarium має намір поєднати ці аспекти, подібно до того, як це зробили Polygon та Binance Smart Chain (BSC).

Переваги Shibarium

Транзакційний процес відбувається “між ланцюгом першого рівня та протоколом другого рівня”. В результаті Shibarium має на меті різко знизити вартість транзакцій та взаємодії в мережі Ethereum. Крім того, це допоможе зменшити перевантаження мережі, коли багато користувачів одночасно здійснюють транзакції.

Майбутнє SHIB на Shibarium

Цінність токена Shiba Inu (SHIB) теоретично зросте з появою та прийняттям нового протоколу. Крім того, завдяки надзвичайно швидким та доступним транзакціям, рішення другого рівня блокчейна Shibarium ідеально підходить для ігор та варіантів використання Метавсвіту. В даний час токен SHIB працює на Ethereum як токен ERC-20, але після запуску протоколу токени перейдуть на Shibarium.

Що таке Shiba Inu?

Shiba Inu: від мему до криптовалюти

Shiba Inu – це криптовалюта, яка базується на Ethereum і побила рекорд щорічного зростання майже на 54 000 000%. Це набагато більше, ніж просто мемкойн з нульовою корисністю. Інвестори, які вклали лише 2 долари в покупку SHIB на початку року, стануть мільйонерами після запуску блокчейну.

Децентралізація за разробником ріосі

Проект, заснований розробником під псевдонімом Ryoshi, прагне до повної децентралізації. Сам засновник це зазначив у своєму блозі, написавши: “… Я ніхто. Я просто людина, що стукає по клавіатурі, котра може бути замінена. Я просто Ryoshi”.

Масове поширення та пожертвування

За даними Etherscan, платформи для аналізу блокчейнів, існує понад мільйон активних гаманців з токенами SHIB. Первісно було випущено один квадрильйон токенів SHIB, 50% з яких були збережені на Uniswap.

Іншу половину було відправлено на гаманець співзасновника Ethereum Віталіка Бутеріна, який під час пандемії пожертвував на благодійність більше, ніж його утримання SHIB, а потім знищив залишок 40%.

Екосистема Shiba Inu

Екосистема Shiba Inu включає децентралізовану біржу (DEX), ігрову платформу для невзаємозамінних токенів (NFT) і додаток Метавсвіту.

У партнерстві з Unification Foundation, яка пропонує блокчейн-рішення для підприємств, рішення другого рівня блокчейну Shibarium прискорить усвідомленість, прийняття і, отже, цінність криптоактиву Shiba Inu.

Огляд технології блокчейн та рішень второго рівня

Технологія блокчейн: засади та переваги

Технологія Blockchain є формою розподіленого реєстру (DLT), що означає наявність глобального співтовариства комп’ютерів (вузлів), що спільно працюють для перевірки та підтвердження транзакцій у піринговій мережі.

Як децентралізована мережа, вона потребує більшості голосів для внесення будь-яких змін у протокол. Таким чином, блокчейн відкриває нові можливості для криптографічного запобігання цензурі транзакцій.

Bitcoin та Ethereum: початок та еволюція

Bitcoin, який стартував першим у 2009 році, відкрив шлях як одноранговий канал платежів. Проте запуск Ethereum у 2015 році радикально змінив ландшафт блокчейну, представивши смарт-контракти та децентралізовану платформу для розробників.

Трилемма Блокчейну: виклики та рішення

Однак Ethereum, разом з більшістю інших блокчейнів, стикається зі “трилеммою блокчейна”, що ускладнює їх масштабування без ушкодження децентралізації чи безпеки.

Рішення для масштабування: оновлення та інновації

Від оновлень інфраструктури Ethereum 2.0 до сайдчейнів та мереж другого рівня, існує багато різних шляхів для масштабування Ethereum та вирішення “трилемми блокчейна”.

Утиліта блокчейну Shibarium та рішення второго рівня

Розвиток і очікування

Хоча навколо запуску Shibarium із літа 2021 року панує велике збудження, інформація про інфраструктуру, конкретні технології та дату запуску ще не визначена. Проте відомо, що рішення второго рівня сприятиме масштабуванню мережі Ethereum, сумісної з смарт-контрактами.

Амбіції і цілі

Засновник мережі Ryoshi заявив у своєму блозі про намір ввести в мережі “мінімальну або навіть нульову” комісію за транзакції. Крім того, Shytoshi Kusama, керівник проекту Shibarium, повідомив, що “Shibarium пропонуватиме низькі витрати за кожну послугу, гру або що-небудь інше, що базується в самій мережі”.

Ключові токени: BONE і SHI.

Токен BONE

Центр екосистеми Shiba

Токен BONE, крім того, що є токеном управління екосистемою Shiba, зі стартом рішення другого рівня Shibarium отримає нові функції. Shibarium використовуватиме BONE як власний токен для зосередження на децентралізації та створення нових ігрових можливостей.

Дані від CoinGecko показують, що максимальна кількість токенів BONE становить 250 000 000, а загальна кількість токенів у обігу — 62 343 179. Токеномічний дизайн для BONE передбачає середній запас у екосистемі Shiba з трьома токенами (SHIB, LEASH та BONE).

Після запуску Shibarium всі власники токенів SHIB отримають доступ до виняткових можливостей випуску токенів BONE. Інші токени SHIB і LEASH продовжать виконувати свої основні функції на платформі ShibaSwap. Таким чином, вся ліквідність на Shibarium буде використовувати BONE як базовий токен.

SHI

Майбутній стейблкоін

SHI – це майбутній стейблкоін, який буде працювати як на Ethereum, так і на Shibarium. Мета SHI – стати глобальним засобом зберігання, розрахунковою одиницею та засобом обміну.

Більшість стейблкоінів прив’язані до 1 долара. Щоб забезпечити доступність SHI для кожної людини у будь-якій точці світу, його ціна прив’язана до 0,01 долара США. Таким чином, стабільна монета зможе полегшити платежі в багатьох різних країнах.

У блозі Shiabarium Рйоші заявляє, що вони сподіваються, що SHI “стане всесвітньою стабільною валютою, яку звичайні люди в усіх країнах зможуть використовувати як засіб збереження та форму оплати”.

Майбутнє Shibarium

Плани руководства та очікування спільноти

Руководитель Shibarium, Шітосі Кусама, вважає, що проект буде запущений протягом року. Одним з головних завдань для команди розробників Shiba Inu є запуск ігрової платформи Oshiverse. Ця платформа, доступна для iOS та Android, сприятиме використанню токенів Shibarium та привертатиме увагу спільноти.

Ошіверс налаштований на роботу за протоколом второго рівня блокчейну Shibarium. Отже, Shibarium повинен бути запущений до того, як ентузіазм щодо Oshiverse стане вирішальним для масштабування Ethereum. Крім того, ходять чутки про те, що деякі внутрішні економіки гри включають себе спалювання токена SHIB, що призведе до скорочення пропозиції та, відповідно, збільшення його вартості.

Ще одним потенційним PR-проривом для масштабування Shibarium може стати лістинг Shiba Inu на провідній торговій платформі для роздрібних інвесторів Robinhood Markets (NASDAQ: HOOD). Спільнота SHIBArmy зібрала понад 500 000 підписів на Change.org для того, щоб змусити Robinhood внести SHIB до продажу. Це представить екосистему Shiba та, відповідно, Shibarium новій аудиторії, зацікавленій у інвестуванні.

Висновки

Проект Shiba Inu: від мемкойна до світової популярності

Проект Shiba Inu відомий своїм походженням від маленької японської породи собак та став однією з найпопулярніших криптовалют у світі. Завдяки визнанню підприємця та технічного новатора Ілона Маска, Shiba Inu (SHIB) досягла неймовірного успіху завдяки зростанню цін.

Анонімний засновник Shiba Inu, Риоши, постійно впроваджує нові протоколи та додатки, що збільшують корисність їх активу SHIB. Рішення вторинного рівня блокчейну Shibarium є наступним важливим кроком у розвитку екосистеми Shiba.

Shibarium буде використовувати токен управління Shiba, BONE, як базовий актив ліквідності, а після запуску рішення вторинного рівня, Риоши випустить стейблкойн SHI. У відмінність від інших стабільних монет, SHI матиме стабільний зв’язок з ціною у 0,01 долара США. Це зроблено для того, щоб його можна було використовувати як форму цифрового платежу з мікротранзакціями.

Крім того, токени SHIB тепер є прийнятною формою оплати в інтернет-магазині Newegg Commerce та гігантському кінотеатрі AMC Entertainment. Для ще більшого популяризування токену, SHIBArmy очолює активну та потужну спільноту для торгової платформи Robinhood. В результаті Shiba завойовує популярність, завдяки чому Shibarium користується великим попитом, і його запуск вже очікують мільйони криптоінвесторів!

Рекомендовані біржі для торгів, з низькою коміссією та вигідними умовами:


Рекомендую до перегляду